f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українсько-словацький фільм «Межа» Петера Беб’яка вийде у прокат у листопаді 2017 року

08.06.2017

Українсько-словацький фільм «Межа» Петера Беб’яка вийде у вітчизняний кінопрокат 16 листопада 2017 року. Дистриб’ютором стрічки стала компанія Ukrainian Film Distribution.

Прем’єра «Межі» відбудеться у головному конкурсі 52-го МКФ у Карлових Варах, Чехія. Фестиваль триватиме з 30 червня по 8 липня 2017 року.

За жанром «Межа» – кримінальний трилер. Синопсис стрічки такий: «Неспокійний час починається для Адама Крайняка, глави сім’ї та ватажка організованої злочинності на словацько-українському кордоні. Його найстарша дочка збирається вийти заміж за місцевого злодія на ім’я Івор. Український партнер Адама Йона здіймає бунт, і на кордоні починає з’являтися новий продукт – наркотики. Ця кримінальна історія розгортається в самому серці словацько-українського прикордоння, де перетинаються культури, мови і людські життя…»

Автором сценарію фільму є Петер Балко (Словаччина), продюсерами – Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).

Ролі у фільмі зіграли, серед інших, українські актори Римма Зюбіна і Станіслав Боклан.

«Межу» у ко-продукції створюють українська кінокомпанія «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» та словацька кінокомпанія «Wandal Production, s.r.o.». Фінансову підтримку стрічці виділило Державне агентство України з питань кіно.

Зйомки проходили в Україні (на Закарпатті) та у Словаччині.

Власна інформація НСКУ