f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

17 вересня – «Камінна душа» Станіслава Клименка у «Лірі»

17.09.2015

17 вересня 2015 року, о 19:30 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» у рамках традиційної репертуарної рубрики «Музей кіно» відбудеться показ художнього фільму «Камінна душа» Станіслава Клименка. 

Стрічку презентує кінокритик, автор і ведучий програми «Аргумент-Кіно», секретар Правління НСКУ Володимир Войтенко.

«Камінну душу» Станіслав Клименко зафільмував на Київській кіностудії художніх фільмів ім. Олександра Довженка 1989 року за однойменною класичною повістю Гната Хоткевича.

Сюжет фільму розгортає одну з леґенд про опришків, сміливих народних ватажків у гуцульських Карпатах ХІХ століття, що разом із побратимами борються за волю свого народу. Разом із тим, це романтична історія, де нуртують сильні, фатальні почуття, де кохання здатне на все.

Для екранізації повісті, для втілення образів її героїв, режисер запросив ґроно найвиразніших українських акторів того часу – особливо ж середнього та молодшого покоління: від Богдана Ступки, Костянтина Степанкова, Федора Стригуна й Наталі Наум до Анатолія Хостікоєва, Олексія Горбунова, Валентина Троцюка, братів Бенюків та Марини Могилевської.

На думку Володимира Войтенка, для режисера фільму Станіслава Клименка «Камінна душа» стала чи не найвдалішою картиною.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»