f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

До Дня Незалежності України зняли стрічку про давній і сучасний Галич

30.09.2017

До Дня Незалежності України зняли стрічку про давній і сучасний Галич «Галичина – колиска української державності», повідомляє Zbruc.eu.

Історико-пізнавальний короткометражний фільм про давній та сучасний Галич створили в Івано-Франківську на замовлення Української Галицької партії. Режисер фільму – відомий івано-франківський віджей, дизайнер і фотограф Денис Овчар. Текст за кадром читають івано-франківська мисткиня і акторка Людмила Лінник та Денис Овчар.

«Фільм приурочений Дню незалежності України. Наша держава має величне і багате минуле, нам є чим пишатись і з кого брати приклад у творенні сучасної України. Ми просто вирішили трохи закцентувати увагу громадськості на цьому. Бо на теперішньому етапі життя країни в період реформ, неоголошеної війни нам усім дещо бракує віри і впевненості у власних силах. Тож сподіваємось, що цей фільм хоч трішки додасть наснаги та укріпить наш національний дух», – коментує створення стрічки голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Zbruc.eu, 24 серпня 2017 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН