f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Позивний Бандерас». Очима сценаристів

29.09.2017

Подаємо відеоінтерв’ю Тані-Марії Литвинюк, «День» із сценаристами військового детективу «Позивний Бандерас» Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Позивний Бандерас» – військовий детектив, що з’явиться на екранах наступного року. Проект фільму переміг на пітчінгу Держкіно та отримав державне фінансування. Режисер фільму – Заза Буадзе, також зняв фільм «Червоний» та позиціонує себе як режисера, якому близька тема війни. Особливістю фільму є участь у зйомках як професійних акторів, так і реальних військових. Головну роль у фільмі «Позивний Бандерас» зіграв Олег Шульга, актор, що служив добровольцем в зоні АТО.

Сценаристи фільму – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, працюють разом вже близько 11 років. Сценарій фільму «Позивний Бандерас» почали писати після початку бойових дій на сході України та анексії Криму. В той час вони познайомилися із учасником АТО Сергієм Башковим (позивний Індіанець). Аби сценаристи краще зрозуміли характер війни та психологію людей, що потраплять на територію протистоянь, Сергій надав їм для ознайомлення і вивчення свої особисті щоденники. Їх фактаж послужив основою для написання сценарію.

Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов залишили собі права на видання книги «Позивний Бандерас», адже зазначають, що у фільмі неможливо розкрити всі моменти щодо мотивації дій головного героя. Планується, що книга побачить світ одночасно із виходом фільму.

Таня-Марія Литвинюк, «День», 27 вересня 2017 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів