f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано новий трейлер фільму «Казка про гроші»

20.09.2017

19 вересня 2017 року Державне агентство України з питань кіно презентувало новий трейлер фільму Олесі Моргунець-Ісаєнко «Казка про гроші».

Фільм-казку за мотивами повісті Володимира Короленка «Йом-Кіпур, або Судний день» було створено Національною кіностудією художніх фільмів імені О. Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Проект фільму «Казка про гроші» став одним із переможців Другого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 11 млн. 911,3 тис. грн., що становить 100% вартості виробництва.

Режисер-постановник – Олеся Моргунець-Ісаєнко, продюсер – Олесь Янчук, автор сценарію – Віктор Гресь, оператор-постановник – Євген Кирей, директор – Олена Бородянець, композитори – Оксана Моргунець і Максим Паламарчук, автор і виконавиця пісень – Ірина Скрипнікова, художник по гриму – Тетяна Татаренко, художники-постановники – Микола Власов і Максим Кунець.

В ролях: Андрій Ісаєнко, Олександр Кобзар, Анастасія Карпенко, Михайло Кукуюк, Костянтин Костишин, Дмитро Суржиков, Микола Боклан та інші.

Зйомки фільму проходили в Києві та в Національному музеї народної архітектури і побуту України («Пирогів»).

У фільмі розказана історія про жахливу людську пожадливість, скупість і скнарість. Про лихварів, дармоїдів та підлабузників, про ледарів, пияків та рясоносців. Але перш за все – про справжнє кохання, відданість і самопожертву. «Шукайте з нами відповідь на таке, здавалося б, просте питання – що ж ті кляті гроші роблять з людьми?!» – закликають автори фільму.

10 вересня 2017 року стрічку було представлено на 5-му Індійському фестивалі кінофільмів, де «Казку про гроші» було відзначено Почесною згадкою журі.

Українська прем’єра картини відбудеться цієї осені.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.