f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано другий трейлер фільму «Межа»

14.09.2017

14 вересня 2017 року було презентовано другий трейлер фільму Петера Беб’яка «Межа» —  історії контрабанди на словацько-українському кордоні.

Фільм створено за підтримки Держкіно України.

Режисером є Петер Беб’як, який за цей фільм отримав нагороду за найкращу режисуру в основній конкурсній програмі одного із найвідоміших світових кінофестивалів — у Карлових Варах.

«Межа» протягом серпня 2017 року лідирувала у словацькому прокаті, встановивши рекорд ще після першого вікенду. Бокс-офіс фільму вже становить 1 млн. 467 тис. євро, що є визначним показником для Словаччини.

«Сьогодні ми презентували офіційний трейлер стрічки, чим наблизили всю Україну до великої прем’єри і старту національного кінопрокату «Межі». Наш фільм має шалену популярність у словацьких глядачів. І, насправді, ми впевнені, що й українцям наше кіно дуже сподобається», — каже продюсер фільму Андрій Єрмак.

«Межа» зібрала аншлаги на закритому показі фестивальної версії стрічки в Одесі та презентації в Ужгороді. З особливим захопленням про кіно відгукуються Закарпатці. Адже «Межа» — це реальна історія, що відбувалаться саме на кордоні України і Словаччини.

Міжнародною дистрибуцією кінострічки займається провідний лондонський сейлз-агент «Film Republic». Прокат фільму планується також у Чехії та в Туреччині. Уже зараз фільм має більше ста запрошень до участі у міжнародних фестивалях і кіноринках Америки, Азії, Індії та всієї Європи.

Українським дистрибутором кінокартини є компанія «UFD». Прем’єра запланована на 22 жовтня 2017 року у рамках прологу КМКФ «Молодість». У широкому українському прокаті фільм з‘явиться вже 16 листопада цього року.

У стрічці знялися відомі українські актори: Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров, Євген Лібезнюк, а також знамениті словацькі актори: Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриц, Зузана Фіалова та Крістина Канатова.

За офіційною інформацією

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»