f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано другий трейлер комедії «DZIDZIO Контрабас»

09.08.2017

Презентовано другий трейлер вітчизняної комедії Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас».

«Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi – для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все», – йдеться в синопсисі стрічки.

Ролі виконують: Дзідзьо (Михайло Хома) та учасники гурту DZIDZIO, Олена Лавренюк, Ігор Кондратюк (священник), Римма Зюбіна (продавчиня), Володимир Горянський (браконьєр), Олексій Вертинській (митник).

В широкий український кінопрокат фільм вийде 31 серпня 2017 року. Дистрибуцією опікується компанія Ukrainian Film Distribution. «DZIDZIO Контрабас» планують випустити на понад 140 екранах.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.