f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано перший трейлер і постер комедії «DZIDZIO Контрабас»

01.07.2017

Презентовано перший трейлер і постер вітчизняної комедії Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас».

«Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi – для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все», – йдеться в синопсисі стрічки.

«Скажу чесно, сценарій писався з мене. В фільмі ви побачите того DZIDZIO, якого знаєте і любите. Ми нічого не вигадували, а брали реальні життєві історії», – каже головний продюсер фільму Дзідзьо (Михайло Хома).

«Ми запросили у фільм справді зірковий склад акторів, які разом з нами повірили у фільм і зробили його смішним і незабутнім», – зазначив продюсер Павло Сушко.

Ролі виконують: Дзідзьо (Михайло Хома), Ігор Кондратюк (священник), Римма Зюбіна (продавчиня), Володимир Горянський (браконьєр), Олексій Вертинській (митник), Олена Лавренюк та учасники гурту DZIDZIO.

«Ми задумували фільм, який буде близьким і зрозумілим кожному українцю. І після зйомок я можу сказати, що ця комедія має всі шанси стати народною», – розповів головний продюсер Сергій Лавренюк.

Невдовзі автори планують випустити другий трейлер фільму «DZIDZIO Контрабас».

В прокат стрічка виходить 31 серпня 2017 року.

За офіційною інформацією

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»