f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Тарас. Повернення»: фільм про найближчу людину

25.06.2017

Подаємо сюжет «ВідеоТеКи» зі знімального майданчика фільму «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка.

Художня стрічка фільмувалася понад рік в Одесі, Білгород-Дністровську та Мангистауській і Алматинській областях у Казахстані. Останні епізоди фільму творча група вирішила відзняти у київській фортеці «Косий капонір».

Стрічка розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербурга: його помилував особисто цар Олександр II. Проте, військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти Тараса Шевченка про це й видавати указ про звільнення. Більш того, таємний агент з Петербурга намагається зробити все, щоб поет залишився тут назавжди.

Ролі у фільмі виконують: Борис Орлов (грає Кобзаря), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай.

Вихід картини на широкі екрани заплановано в березні 2018 року.

Художній фільм «Тарас. Повернення» створюють Продюсерський центр «ІнсайтМедіа», Одеська кіностудія та Tanaris Production (Казахстан) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«ВідеоТеКа», 17 червня 2017 року

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»