f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано трейлер українського фільму «Мир Вашому дому!»

05.04.2017

Державне агентство України з питань кіно представило трейлер повнометражного художнього фільму Володимира Лерта «Мир Вашому дому!» (робоча назва – «Поминальна молитва»), створеного за підтримки Держкіно, інформує пресова служба агентства.

Проект фільму став одним із переможців Другого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Режисером стрічки є Володимир Лерт, продюсерами – Юрій Карновський, Марія Каель та Володимир Лерт.

Виробництво фільму здійснила компанія «Лeрт Карновський».

Фільм знятий за п’єсою Григорія Горіна «Поминальна молитва», в основу якої лягли оповідання Шолом-Алейхема і яка з успіхом йде в багатьох театрах Східної Європи вже понад тридцять років.

«Мир Вашому дому!» – це автентична трагікомедія, дія якої відбувається на початку XX століття. Єврейське село в Україні. Бідний молочник Тев’є має п’ять дочок, для яких єдиний шанс вирватися зі злиднів – вдало вийти заміж. Але плани на майбутнє у батька і дівчат кардинально різні…

Картина знімалася в історичних місцях під Києвом. Були використані унікальні речі та інтер’єри кінця ХIХ – початку ХХ століть, в тому числі будинок, який ще у 1873 році купив Тев’є – прототип персонажа оповідань класика єврейської літератури Шолом-Алейхема.

Прагнучи відтворити життя євреїв тієї епохи у всіх деталях, автори витратили на картину п’ять років. Тільки підготовка однієї сцени зайняла у них півроку. І все, що є в картині, – справжнє, як в історичному музеї.

За словами голови Держкіно Пилипа Іллєнка, ця картина викликала справжній емоційний відгук Експертної комісії з питань кінематографії при Держкіно.

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН