f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано український тізер українсько-словацького фільму «Межа»

16.03.2017

Презентовано український тізер українсько-словацького фільму «Межа», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кримінальний трилер «Межа» словацького режисера Петера Беб’яка став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно і створюється компанією «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» у копродукції зі словацькою компанією «Wandal Production, s.r.o.».

Автором сценарію фільму є Петер Балко (Словаччина), продюсерами – Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).

Неспокійний час починається для Адама Крайняка, глави сім’ї та ватажка організованої злочинності на словацько-українському кордоні. Його найстарша дочка збирається вийти заміж за місцевого злодія на ім’я Івор. Український партнер Адама Йона здіймає бунт, і на кордоні починає з’являтися новий продукт – наркотики. Ця кримінальна історія розгортається в самому серці словацько-українського прикордоння, де перетинаються культури, мови і людські життя…

У стрічці знялися відомі українські актори – Римма Зюбіна, Станіслав Боклан та інші. Зйомки проходили в Україні (на Закарпатті) та у Словаччині.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко, «цей проект є таким необхідним жанровим фільмом для широкої глядацької аудиторії, створеним у європейській копродукції. Нагадаю, що він вже був відзначений призом конкурсу Works-in-progress індустріальної секції Baltic Event ХХ Міжнародного кінофестивалю у Талліні».

Контракт про надання фільму «Межа» державного фінансування розміром майже 7 млн. грн. Держкіно уклало з компанією «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» 28 листопада 2016 року. Загальна вартість виробництва стрічки становить майже 37 млн. грн.

Держкіно, 15 березня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.