f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Гурт Onuka створив документальний фільм «Mainland»

02.03.2017

Музичний гурт Onuka створив 6-хвилинний документальний фільм "Mainland", знятий на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляє "Укрінформ".

Оператором і режисером фільму став Євген Філатов, а головною героїнею виступила лідерка Onuka Ната Жижченко.

Фільм був створений під час відвідання авторами ЧАЕС влітку цього року. Там вони провели тиждень, спілкуючись з працівниками станції. Крім того, в архівах солістці Onuka вдалося знайти особисту справу її батька, який ліквідовував наслідки аварії протягом двох років.

"Тиждень, проведений на ЧАЕС, – мій головний підсумок року, що минає. Практика на станції і реальне занурення в життя людей, що працюють на ЧАЕС сьогодні. Це змінює свідомість. Зміщує кут зору з тих речей, що помилково здаються нам значущими і важливими, на події світового масштабу, які відбуваються тут і зараз. Ці події поруч з нами, але залишаються непоміченими. Я дякую всім героям, що продовжують рятувати наш світ кожного дня", – зазначає Ната Жижченко.

"Укрінформ" та власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.