f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Гурт Onuka створив документальний фільм «Mainland»

02.03.2017

Музичний гурт Onuka створив 6-хвилинний документальний фільм "Mainland", знятий на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляє "Укрінформ".

Оператором і режисером фільму став Євген Філатов, а головною героїнею виступила лідерка Onuka Ната Жижченко.

Фільм був створений під час відвідання авторами ЧАЕС влітку цього року. Там вони провели тиждень, спілкуючись з працівниками станції. Крім того, в архівах солістці Onuka вдалося знайти особисту справу її батька, який ліквідовував наслідки аварії протягом двох років.

"Тиждень, проведений на ЧАЕС, – мій головний підсумок року, що минає. Практика на станції і реальне занурення в життя людей, що працюють на ЧАЕС сьогодні. Це змінює свідомість. Зміщує кут зору з тих речей, що помилково здаються нам значущими і важливими, на події світового масштабу, які відбуваються тут і зараз. Ці події поруч з нами, але залишаються непоміченими. Я дякую всім героям, що продовжують рятувати наш світ кожного дня", – зазначає Ната Жижченко.

"Укрінформ" та власна інформація НСКУ

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів