f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Інфоголік»: як зняти комедію за 100 тисяч доларів з Павлом Зібровим

02.03.2017

2 березня 2017 року у кінопрокат вийшов повнометражний український фільм «Інфоголік», повідомляє «ВідеоТеКа».

Романтичну комедію зняли на замовлення телеканалу НЛО TV, спільно з Idea Production, студією «Мамахохотала» та «Кінокомпанією ММД». Орієнтовний бюджет фільму – приблизно $100 тис. Як режисерам Валентину Шпакову та Владиславу Климчуку вдалося зняти повнометражну стрічку з суперзіркою української естради за відносно невелику суму – у репортажі «ВідеоТеКи» з допрем’єрного показу.

Головні ролі зіграли резиденти шоу «Мамахохотала» Євген Янович та Олег Маслюк. Головну жіночу роль виконує Олена Борозенець. У стрічці також можна побачити співака Павла Зіброва, актрису Анастасію Касілову (подруга головної героїні) та ін.

Фільм розповідає про менеджера інвестиційної компанії (Євгена Яновича), котрий ані на мить не розлучається зі своїм телефоном. Залежність стає справжнім прокляттям, коли всі новини, про які дізнається Макс (головний герой), починають відбуватися у його власному житті.

«ВідеоТеКа», 2 березня 2017 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів