f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Інфоголік»: як зняти комедію за 100 тисяч доларів з Павлом Зібровим

02.03.2017

2 березня 2017 року у кінопрокат вийшов повнометражний український фільм «Інфоголік», повідомляє «ВідеоТеКа».

Романтичну комедію зняли на замовлення телеканалу НЛО TV, спільно з Idea Production, студією «Мамахохотала» та «Кінокомпанією ММД». Орієнтовний бюджет фільму – приблизно $100 тис. Як режисерам Валентину Шпакову та Владиславу Климчуку вдалося зняти повнометражну стрічку з суперзіркою української естради за відносно невелику суму – у репортажі «ВідеоТеКи» з допрем’єрного показу.

Головні ролі зіграли резиденти шоу «Мамахохотала» Євген Янович та Олег Маслюк. Головну жіночу роль виконує Олена Борозенець. У стрічці також можна побачити співака Павла Зіброва, актрису Анастасію Касілову (подруга головної героїні) та ін.

Фільм розповідає про менеджера інвестиційної компанії (Євгена Яновича), котрий ані на мить не розлучається зі своїм телефоном. Залежність стає справжнім прокляттям, коли всі новини, про які дізнається Макс (головний герой), починають відбуватися у його власному житті.

«ВідеоТеКа», 2 березня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.