f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Інфоголік»: як зняти комедію за 100 тисяч доларів з Павлом Зібровим

02.03.2017

2 березня 2017 року у кінопрокат вийшов повнометражний український фільм «Інфоголік», повідомляє «ВідеоТеКа».

Романтичну комедію зняли на замовлення телеканалу НЛО TV, спільно з Idea Production, студією «Мамахохотала» та «Кінокомпанією ММД». Орієнтовний бюджет фільму – приблизно $100 тис. Як режисерам Валентину Шпакову та Владиславу Климчуку вдалося зняти повнометражну стрічку з суперзіркою української естради за відносно невелику суму – у репортажі «ВідеоТеКи» з допрем’єрного показу.

Головні ролі зіграли резиденти шоу «Мамахохотала» Євген Янович та Олег Маслюк. Головну жіночу роль виконує Олена Борозенець. У стрічці також можна побачити співака Павла Зіброва, актрису Анастасію Касілову (подруга головної героїні) та ін.

Фільм розповідає про менеджера інвестиційної компанії (Євгена Яновича), котрий ані на мить не розлучається зі своїм телефоном. Залежність стає справжнім прокляттям, коли всі новини, про які дізнається Макс (головний герой), починають відбуватися у його власному житті.

«ВідеоТеКа», 2 березня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда