f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Прес-конференція «Запуск у виробництво ігрового повнометражного фільму Марисі Нікітюк "Коли падають дерева"»

10.12.2015

4 грудня 2015 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Запуск у виробництво ігрового повнометражного фільму Марисі Нікітюк "Коли падають дерева"». 

Учасники прес-конференції:

  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно,
  • Марися Нікітюк, автор сценарію та режисер-постановник,
  • Ігор Савиченко, продюсер фільму.

Фільм «Коли падають дерева» створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Виробництво – кінокомпанія ТОВ «Директорія кіно». Продюсер фільму – Ігор Савиченко. Співпродюсер – Даріуш Яблонський (Польща, кінокомпанія «APPLE FILM»).

«Коли падають дерева» – драма в стилістиці магічного реалізму. Історія 5-літньої бунтівної Вітки, яка, проводячи літні канікули у бабусі в селі, стає свідком трагічного кохання між двоюрідною сестрою-підлітком Ларисою і молодим бандитом Шрамом. Навколишнє середовище є ехом диких та занепадницьких 90-их, все те саме: безробіття по містечках і селах, занепад, розквіт криміналу та розквіт народного містицизму. За роки незалежності Україна так і не пережила радянської ментальності, тож шлях юних героїв – це спроба втекти з порочного кола самоповторів, страшних правил «перевернутого» абсурдного світу. Але рішуче «ні» здатна сказати лише дитина – Вітка, будучи вже зовсім сторонньою до цієї повільно колапсуючої системи.

Подаємо відео заходу.

Редакція сайту НСКУ

«Укрінформ», 4 грудня 2015 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН