f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Петро Порошенко: Я роблю все можливе для повернення в Україну Олега Сенцова

03.03.2016

2 березня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №77/2016 «Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка».

Серед п’ятьох цьогорічних лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка – засуджений Росією режисер Олег Сенцов. Під час вручення Шевченківської премії чотирьом лауреатам Президент висловив впевненість в тому, що Олег Сенцов обов’язково повернеться в Україну.

«Я переконаний, такий день, коли Олег Сенцов повернеться з російської неволі, обов’язково настане», – заявив Петро Порошенко та побажав Олегу Сенцову від усіх українців якнайшвидшого повернення. «Ми всі його дуже чекаємо. Я роблю для того все можливе, і вірю в торжество справедливості», – заявив Президент.

«Сучасна Росія переплюнула Радянський Союз. За «совєтів» людей у насильницький спосіб позбавляли радянського громадянства, тепер же, навпаки, силоміць проголошують російськими громадянами, українських патріотів. Олег Сенцов був, є і буде громадянином України, причому великим її громадянином», – підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що боротьба за Незалежність України триває: «Десятки, сотні українських патріотів сьогодні перебувають у полоні і неволі лише за те, що відстоюють територіальну цілісність Української держави, борються за свободу України. Серед них – і кінорежисер Олег Сенцов».

Офіційне Інтернет-представництво Президента України, 2 березня 2016 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН