f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Укртелефільм» – «НТКУ»: «Ви берете нас у рабство»

01.03.2016

25 лютого 2016 року Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму першому виїзному засіданні, яке відбулося в приміщенні студії «Укртелефільм», розглянув питання щодо саботажу реформи Суспільного мовлення в Україні.

За підсумками засідання одноголосно було прийняте рішення про зміну складу ліквідаційної комісії на студії «Укртелефільм» та швидке розблокування процесу створення ПАТ НСТУ. Крім того, роботу Держкомтелерадіо було визнано недостатньою в ліквідації цієї проблеми.

На засідання завітали семеро парламентарів та слідча у справі блокування передачі документів і печатки голові ліквідаційної комісії «Укртелефільму». Також на засіданні були присутні члени колективу студії «Укртелефільм» та чоловіки в камуфляжній формі, журналісти. 

«Важливо, що сьогодні у такому широкому загалі колеги з «Укртелефільму» підкреслили, що вони стовідсотково підтримують закон про створення суспільного мовлення і бачать свою роботу в рамках цього закону. Тепер важливо провести результативну роботу», – так прокоментував результати засідання голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Вікторія Сюмар, голова Комітету свободи слова була менш оптимістична і наголосила на можливій відповідальності перед законом для посадовців «Укртелефільму». «Якщо зараз ми не знайдемо компромісу в цьому питанні, тоді в нас буде тільки один варіант – подавати відповідні заяви до МВС та прокуратури щодо притягнення до відповідальності всіх тих посадових осіб, які в даному випадку не виконують закон України», – застерегла від поглиблення конфлікту Вікторія Сюмар.

Як відбувався непростий процес знаходження консенсусу щодо розблокування створення ПАТ НСТУ – у відеорепортажі сайту «Суспільне мовлення».

«Суспільне мовлення», 29 лютого 2016 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів