f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Правозахисники знайшли Олега Сенцова у челябінському СІЗО

26.02.2016

Під час відвідин СІЗО №1 у Челябінську члени Громадської спостережної комісії зустрілися з етапованим з Ростова-на-Дону українським кінорежисером Олегом Сенцовим, який отримав 20 років колонії суворого режима за сфабрикованими звинуваченнями в тероризмі, повідомив Zaxid.net.

Про це «ФедералПресс» розповіла правозахисниця Валерія Приходкіна. За словами Олега Сенцова, він прибув до Челябінська 19 лютого і сидить тиждень у підвальній чотиримісній камері, в якій знаходиться 12 осіб.

«Все добре. Подорожую по Росії і її тюрмах », – розповів він правозахисникам, яким не вдалося зустрітися із іншим українським політв’язнем Олександром Кольченком. Імовірно його нещодавно перевели в іншу установу.

«Чи ви втратили надію на правосуддя?», – запитали в Олега Сенцова правозахисниці. «При цьому режимі у вас немає правосуддя», – відповів режисер.

«Молодець – посмішка на обличчі, молодий, бадьорий, незалежний – везуть на край землі», – прокоментувала відео Валерія Приходкіна. Олег Сенцов на відео дійсно виглядає незламним, проте сильно кашляє. За його словами він застудився ще у Самарі, де його так само тримали у підвальній камері.

Сенцова мають етапувати далі, до Якутії, а Кольченко відбуватиме термін ув’язнення у Челябінській області.

Zaxid.net, 26 лютого 2016 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН