f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Правозахисники знайшли Олега Сенцова у челябінському СІЗО

26.02.2016

Під час відвідин СІЗО №1 у Челябінську члени Громадської спостережної комісії зустрілися з етапованим з Ростова-на-Дону українським кінорежисером Олегом Сенцовим, який отримав 20 років колонії суворого режима за сфабрикованими звинуваченнями в тероризмі, повідомив Zaxid.net.

Про це «ФедералПресс» розповіла правозахисниця Валерія Приходкіна. За словами Олега Сенцова, він прибув до Челябінська 19 лютого і сидить тиждень у підвальній чотиримісній камері, в якій знаходиться 12 осіб.

«Все добре. Подорожую по Росії і її тюрмах », – розповів він правозахисникам, яким не вдалося зустрітися із іншим українським політв’язнем Олександром Кольченком. Імовірно його нещодавно перевели в іншу установу.

«Чи ви втратили надію на правосуддя?», – запитали в Олега Сенцова правозахисниці. «При цьому режимі у вас немає правосуддя», – відповів режисер.

«Молодець – посмішка на обличчі, молодий, бадьорий, незалежний – везуть на край землі», – прокоментувала відео Валерія Приходкіна. Олег Сенцов на відео дійсно виглядає незламним, проте сильно кашляє. За його словами він застудився ще у Самарі, де його так само тримали у підвальній камері.

Сенцова мають етапувати далі, до Якутії, а Кольченко відбуватиме термін ув’язнення у Челябінській області.

Zaxid.net, 26 лютого 2016 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів