f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Від 31 грудня – романтична комедія Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» у кінопрокаті

31.12.2015

31 грудня 2015 року в широкий український кінопрокат вийшла романтична комедія Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе».

Головний герой стрічки Мішель – модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову – красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство із дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.

Фільм демонструють у кінотеатрах Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Харкова, Артемівська, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кам'янець-Подільського, Кіровограда, Кременчуга, Луцька, Полтави, Рівного, Тернополя, Ужгорода, Херсона, Чернігова.  

30 грудня режисер Роман Ширман, продюсер Олена Фетісова і виконавець головної ролі Богдан Бенюк завітали до студії телеканалу ICTV, аби у програмі «Ранок у великому місті» розповісти про фільм.

Офіційна прем'єра романтичної комедії «Тепер я буду любити тебе» відбулася 22 грудня. Подаємо репортаж телеканалу «1+1» про подію.

Власна інформація НСКУ 

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН