f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Вийшов трейлер комедії Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе»

16.11.2015

16 листопада 2015 року вийшов перший трейлер українсько-грузинської комедії Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе». 

Дистриб’ютором фільму, створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно, є компанія «B&H Film Distribution». Стрічка виходить у вітчизняний прокат 31 грудня цього року.

;

Українськими продюсерами фільму виступили Володимир Козир та Олена Фетісова, кіностудія «Інтерфільм». Грузинським партнером став Лаша Халваші, компанія «Артізм ЛТД».

Фільм знято заслуженим діячем мистецтв України, заступником голови НСКУ з творчих питань Романом Ширманом за власним оригінальним сценарієм.

Головні ролі виконали народні артисти України Богдан Бенюк та Ольга Сумська, а також молоді українські та грузинські актори Кристина Кісельова, Аріна Анпілогова, Роман Луцький, Георгій Маскарашвілі.

Головний герой стрічки «Тепер я буду любити тебе» Мішель – модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову – красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство із дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.

Фільм в каталозі B&H тут>>>.

Офіційна веб-сторінка фільму – на сайті кіностудії «Інтерфільм»

Сторінка на Фейсбук тут>>>.

Власна інформація НСКУ

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»