f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«5baksiv.net»: соціальна драма про стартап від «UA: Першого»

01.11.2015

В рамках 45-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» презентували серіал «5baksiv.net», що має, за словами продюсера Руслана Ткаченка, «зачепити ключові, болісні, конфліктні питання нашого сьогодення, щоб ми могли про них поговорити».

Глядачам на презентації продемонстрували пілотні випуски серіалу «5baksiv.net», відзняті в березні. За сюжетом, двоє юнаків запускають проект із надання послуг за 5 доларів. Цей стартап передбачає участь у розважальних заходах, доставку вантажу тощо. Перипетії підприємців відображають реалії сучасної України.

Пілотні чотири випуски серіалу представлені в Інтернеті. Зараз триває робота над ще 34-ма епізодами. «Спосіб комунікації з нашим глядачем обумовлює формат цього продукту. Ми випускаємо короткі восьмихвилинні серії», – коментує продюсер.

«Це український продукт, який створено за підтримки BBC Media Action, профінансовано урядом Великої Британії та державним департаментом США», – розповів Руслан Ткаченко. Уточнити вартість зйомок однієї серії продюсер відмовився. «Щодо бюджету я не називатиму точні цифри. За оцінками фахівців, це разів у десять дешевше, ніж аналогічний продукт, вироблений у Великій Британії», – розповів він.

Знімається серіал у Києві. Як уточнив режисер Мирослав Латик, для зйомки однієї серії задіяно по 15 локацій. Це квартири, вулиці, мости, гаражі… «Сподіваємося, що ціла гілка нашої історії буде знята на військовому полігоні. Наші герої потраплять на схід і опиняться в цьому середовищі», – додав Руслан Ткаченко.

Чотирисерійний пілот «5baksiv.net» вийшов в ефір «UA: Першого» у травні й отримав невисокі показники – удвічі нижчі за середні каналу.

Прем’єра 34-серійного україно-британського серіалу «5baksiv.net» відбудеться в листопаді. Він демонструватиметься в ефірі «UA: Першого» та буде представлений в Інтернеті.

«ВідеоТеКа», 29 жовтня 2015 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»