f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

#Вавилон’13 підготував мікрофільм про пораненого мінера

19.09.2015

#Bавилон’13 підготував мікрофільм про пораненого мінера. Об’єднання документалістів збирає кошти на його реабілітацію, повідомила «Телекритика».

Учасники об'єднання режисерів документального кіно #Bавилон’13 підготували мікрофільм «Кріт» про українського військового-мінера Анатолія Фатеєва, якого було поранено під час виконання бойового завдання.

Назва фільму – позивний мінера. Як ідеться у стрічці, пан Фатеєв родом  з Дніпродзержинська (Дніпропетровська область). Під час Революції гідності він мешкав у Броварах на Київщині, куди прибув заробити кошти, аби сплатити банку кредит. Через ці зобов'язання пан Фатєєв не долучився до учасників Майдану. Коли почалися військові дії на сході України, пішов добровольцем на фронт.

«Якщо сидіти вдома і нікуди не пхати носа, то завтра сепаратисти будуть у Броварах», – пояснив він своїй сім'ї.

Після тяжкого поранення, як ідеться у стрічці, Анатолій Фатєєв здобув підтримку дружини й своєї родини. Однак для реабілітації мінера в Австрії потрібні кошти, яких у сім'ї немає. #Вавилон'13 закликає усіх небайдужих допомогти.

«Телекритика», 16 вересня 2015 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»