f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

#Вавилон’13 підготував мікрофільм про пораненого мінера

19.09.2015

#Bавилон’13 підготував мікрофільм про пораненого мінера. Об’єднання документалістів збирає кошти на його реабілітацію, повідомила «Телекритика».

Учасники об'єднання режисерів документального кіно #Bавилон’13 підготували мікрофільм «Кріт» про українського військового-мінера Анатолія Фатеєва, якого було поранено під час виконання бойового завдання.

Назва фільму – позивний мінера. Як ідеться у стрічці, пан Фатеєв родом  з Дніпродзержинська (Дніпропетровська область). Під час Революції гідності він мешкав у Броварах на Київщині, куди прибув заробити кошти, аби сплатити банку кредит. Через ці зобов'язання пан Фатєєв не долучився до учасників Майдану. Коли почалися військові дії на сході України, пішов добровольцем на фронт.

«Якщо сидіти вдома і нікуди не пхати носа, то завтра сепаратисти будуть у Броварах», – пояснив він своїй сім'ї.

Після тяжкого поранення, як ідеться у стрічці, Анатолій Фатєєв здобув підтримку дружини й своєї родини. Однак для реабілітації мінера в Австрії потрібні кошти, яких у сім'ї немає. #Вавилон'13 закликає усіх небайдужих допомогти.

«Телекритика», 16 вересня 2015 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.