f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Путіна – на нари!» Про мітинг «Звільнити Олега Сенцова і Олександра Кольченка!»

26.08.2015

25 серпня 2015 року, у день винесення вироку кінорежисеру Олегу Сенцову і активісту Олександру Кольченку, біля стін посольства Російської Федерації у Києві пройшов мітинг з вимогою звільнити “кримських заручників”. 

Учасники акції під стінами посольства РФ у Києві тримали плакати із гаслами “Свободу Сенцову!”, “Терорист - це Путін”, “За вільний Крим”, “Кидаючи нас у тюрми, режим наближає свій кінець” (цитата із останнього слова Кольченка). 

Серед учасників акції були й колеги режисера Сенцова, зокрема Володимир Тихий, який назвав російське судилище над українцями “актом інтелектуального знищення та приниження”. Володимир також зазначив, що, на його думку, українська влада робить недостатньо для звільнення політв’язнів. “Систему треба міняти. Вона радянська, а радянська система ніколи не займалася правами людини, її свободою. Ці питання її не хвилюють”, – переконаний Тихий.

Водночас колега Тихого, режисер Олег Фіалко має претензії не лише до влади, але й до українських медіа: “Так багато подій відбувається у світі й в Україні, що медіа сьогодні висвітлюють одне, завтра – інше, і не контролюють, не перевіряють, не повторюють”.

25 серпня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону (Росія) засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі в колонії суворового режиму. Українському активісту Олександру Кольченку суд присудив у сукупності за різними статтями до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Олексій Темченко, ВідеоТеКа, 25 серпня 2015 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда