f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Олександр Ткаченко: Українське виробництво серіалів переживає момент старту ракети у космос

25.05.2015

Цього року українське телебачення зіткнулося з нечуваним викликом. Нині відбувається усвідомлення себе як окремої нації, у тому числі й у рамках ТБ, переконаний генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. Дивіться його лекцію в рамках поточного конкурсу THE NEXT BIG THING-2015.

Раніше Україна не мала можливості впливати на світовий серіальний процес, наша країна могла робити це хіба що через російський ринок, на який і була орієнтована робота багатьох знімальних груп. Нині прийшов час створення власних історій, героїв і фільмів, наголосив Олександр Ткаченко.

Одним із найзатребуваніших серіальних жанрів в Україні він вважає комедію. Комедійний серіал виробництва «1+1» «Останній москаль» пройшов з високими рейтингами, канал планує запустити другий сезон. Такий успіх серіалу Олександр Ткаченко пов'язує із важкою ситуацією в країні, з утомою глядачів від негативу.

«Ми переживаємо момент старту ракети у космос. У нас не було майже нічого. Те, що називали українським виробництвом, існувало для Росії. Так, 25-30% продукції, яку демонстрували в РФ, виробляли у нас. Можна пишатися багатьма роботами, але їх було розраховано на іншого замовника. У вас є унікальний шанс стати основою для створення нової української індустрії», - звернувся Олександр Ткаченко до слухачів майстер-класу.

Майстер-клас Олександра Ткаченка відбувся в рамках поточного конкурсу THE NEXT BIG THING-2015, одним із членів журі якого і є медіаменеджер. Цього разу канал «1+1» шукає свіжі оригінальні ідеї серіалів.

ВідеоТеКа, 20 травня 2015

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН