f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Дискусія «Україна: кіно без цензури. Виробництво. Дистрибуція. Прокат»

20.12.2014

19 грудня 2014 року в інформаційній агенції «Укрінформ» відбулася дискусія на тему «Україна: кіно без цензури. Виробництво. Дистрибуція. Прокат», організована спільними зусиллями Національньої спілки кінематоргафістів України та ГО «Центр UA». Учасники дискусії спробували з’ясувати, чи існує в Україні проблема політичної цензури на стадії створення й розповсюдження фільмів і як український досвід у цій галузі співвідноситься з міжнародним.

За круглим столом зібралися: Пилип Іллєнко – голова Державного агентства України з питань кіно; Іван Козленко – директор Національного центру ім. О. Довженка; Людмила Горделадзе – директор кінотеатру "Жовтень"; Аксинія Куріна – журналіст, продюсер; Олексій Радинський – культуролог; Володимир Войтенко – кінознавець; Ігор Савиченко – продюсер; Сергій Оснач – член Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів. Модератор: Сергій Тримбач – голова НСКУ.

Повний запис дискусії:

Укрінформ TV, 19 грудня 2015 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів