f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

"Дельта" Олександра Течинського - у конкурсі латвійського МКФ

28.09.2018

Документальну стрічку "Дельта" покажуть у конкурсній програмі "Артдокфест"-2018
Стрічка "Дельта" Олександра Течинського, створена Honest Fish Documentary Storie (Україна), МаГіКа-фільм (Україна), Faktura Film (Німеччина) за підтримки Держкіно України, відібрана до Конкурсної програми міжнародного фестивалю авторського документального кіно "Артдокфест"-2018, який відбудеться у Ризі з 19 по 24 жовтня
Загалом у конкурсній програмі фестивалю - три українських стрічки, а також новий фільм Сергія Лозниці "Процес", виробництва Нідерланів.
Фестиваль документального кіно "Артдок" засновано 2007 року. Президент фестивалю - кінорежисер та продюсер Віталій Манський. На фестивалі традиційно вручається три призи фільмів з основного конкурсу: Гран - прі, приз кращому повнометражному документальному фільму, спеціальний приз журі.

Інформацію надано Держкіно України

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.