f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

DOCU/ЧЕТВЕР: онлайн-майстерня з документалістики

26.09.2018

Docudays UA продовжує традицію «онлайн-кіношколи» і з 27-го вересня щотижня запрошує на перегляд DOCU/КЛАС. Щочетверга відео з майстерні з’являтимуться в розділі «Практики» на сайті «ВЕЛИКА ІДЕЯ». А потім їх можна буде переглянути на оновленій онлайн-платформі з документалістики DOCU/ПРОСТІР. Відео доступні із синхронним перекладом українською мовою та мовами оригіналу. 
Майстерня цьогорічного фестивалю – це низка лекцій, творчих зустрічей і дискусій, що торкнулися і ролі телебачення, і кінокритики в Україні, поезії та віртуальності в документальному кіно, і звісно, створення фільмів з особливою «імпакт-кампанією».
Перше відео буде доступне онлайн уже цього четверга, 27-го вересня. Це розмова кінокритикині та літератури, професоркою в Університеті Гумбольдта в Берліні Барбари Вурм та дослідника кіно Станіслава Мензелевського – про те, як у ранньорадянських документальних фільмах конструювався образ нової жінки. 

Docudays UA 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.