f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Сценарний інтенсив: Розпочався набір на курс лекцій Terrarium

18.09.2018

Розпочався набір на курс лекцій Terrarium. Це авторський курс від режисера, сценариста та засновника сценарної платформи Terrarium Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Лекції  розроблено на основі методик, напрацьованих сценарною платформою Terrarium протягом трьох років. Результатами першої програми Terrarium. Резиденція стали сценарії до фільмів "Кіборги" Наталі Ворожбит, "Стрімголов" Марини Степанської, "Штангіст" Дмитра Сухолиткого-Собчука. А Тераріум. Сценарний воркшоп пройшли сценарії Ярослава Яріша "Екс", Тараса Томенка та Любові Якимчук "Будинок Слово".

МЕТА КУРСУ:
- допомогти вам створити готовий сценарій фільму;
- пояснити що робити з написаним сценарієм далі – як і кому пітчингувати, як готувати заявки, шукати можливості копродукції тощо. 

ПРОЦЕС:
- лекції та практичні заняття від автора курсу, робота у групі;
- автор курсу поділиться досвідом та методами роботи над сценаріями, які отримав у міжнародних сценарних лабораторіях;
- домашні завдання (+ література та фільми);
- майстер-класи запрошених співлекторів - Марини Степанської, Євгена Стасіневича, Ірми Вітовської-Ванци, Лук’яна Галкіна та Антона Проненка.

ФІНАЛ курсу буде проведено за методикою проекту Тераріум. Сценарні читання. Це читка сценаріїв професійними акторами з режисером. Мета  - "оживити" сценарій та отримати максимально чесний зворотній зв'язок від учасників, акторів, режисера та запрошених представників кіноспільноти.

**

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ - 3 місяці. Заняття 2 рази на тиждень.

ПОЧАТОК: 2 ЖОВТНЯ, 19:00 | КІНОТЕАТР ЖОВТЕНЬ

Деталі та реєстрація на http://www.terrarium.com.ua

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.