f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Венеції покажуть новий фільм Сергія Лозниці

06.09.2018

Завтра на ювілейному 75-му Венеційському кінофестивалі у позаконкурсній програмі неігрового кіно відбудеться світова прем’єра нового документального фільму Сергія Лозниці «Процес».

«Процес» –  це документальний фільм, змонтований з хроніки 30-х років про сталінські репресії. Цього року це вже третя робота відомого режисера, яка отримує прем’єру на головних світових кінофестивалях. Іншу документальну стрічку Лозниці - «День перемоги» - було представлено у програмі «Форум» на Берлінале, а створений за підтримки Держкіноігровий фільм «Донбас» отримав нагороду за найкращу режисуру програми «Особливий погляд» 71-го Каннського кінофестивалю. Крім того, за рішенням Українського Оскарівського комітету фільм «Донбас» представлятиме Україну у цьогорічній боротьбі за премію «Оскар». 

Нагадуємо, що в рамках 75-го Венеційського кінофестивалю створений за підтримки Держкіно українсько-італійський фільм «Ізі» отримав нагороду Opera Prima програми Kineo Diamanti al Cinema, яка вручається на кінофестивалі вже 16-й рік поспіль. Премія Kineo Movie Diamond Award, заснована Міністерством культури Італії спільно з CSC(Експериментальний центр кінематографії) Award, SNCCI (Національна спілка кінокритиків) та журналом Best Movie, вручається за найкраще поєднання художньої якості та потенційної можливості поширення фільму на міжнародному ринку. 

Венеційський міжнародний кінофестиваль — це найстаріший та один із найпрестижніших у світі кінофестивалів категорії «А». Цьогорічний, ювілейний 75-ий Венеційський фестиваль проходить з 29-го серпня по 8-ме вересня.

Офіційна інформація.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»