f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український фільм "Дякую" у вересні покажуть на великих екранах в Японії

31.08.2018

Короткометражну стрічку "Дякую"", зняту на замовлення Міністерства інформаційної політики України, у вересні покажуть на великих екранах в Японії.

Про це поінформувала радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк під час звітної прес-конференції керівництва МІПу Будинку уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Стрічку показують у вересні на великих екранах в Японії. Це дуже хороша новина", - сказала Соботюк.

За її словами, стрічка також увійшла до списку фіналістів Національної конкурсної програми Запорізького міжнародного кінофестивалю 2018 (ZIFF'18).

"Ми також поїдемо у жовтні до Хорватії із стрічкою. І ми можемо там також посісти гідне місце", - переконана вона.

Як повідомляв Укрінформ, 11 липня 2018 року презентація стрічки «Дякую» відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку "Дякую" показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як "найкращий професійний фільм". 20 червня показ "Дякую" відбувся в Палаці незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «"Туристичний напрямок - Регіон" на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). "Дякую" також виграла у номінації "найкращий монтаж" на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Фільм "Дякую" показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з неймовірними пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

 

Укрінформ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.