f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Відбулася прем'єра фільму «Бобот та Енергія Всесвіту»

29.08.2018

Виробництво фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» здійснювала студія mental dRrive studio за підтримки Держкіно України. У широкий прокат стрічка вийде вже 30-го серпня.

Напередодні виходу в прокат у столичному кінотеатрі «Сinema Сіty» відбулася гала-прем’єра фільму, яку відвідали творці фільму, Перший заступник Голови Держкіно Сергій Неретін, а також представники кіно та шоубізнесу.

Як зазначив Перший заступник Голови Держкіно Сергій Неретін«Це фактично перший український фільм, у якому є така велика кількість комп’ютерної графіки, яку за якістю можна порівнювати з найкращими зразками голлівудського кіно. Це дуже знакова для України робота і ми раді, що вона отримала державну підтримку».

Під час прем’єри режисер фільму Максим Ксьонда поділився: «Я радий, що фільм викликав бурю емоцій у наших глядачів. Змусити глядача думати і переживати - це найважливіша роль кіно. Коли людина виходить із залу і ні про що не задумується - вона дарма витратила час. Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття - зовсім не машинами для сміття. Наш фільм - це новий Всесвіт, у який зможуть гратися наші діти».

За словами творців, фільм створений повністю в Україні, а 50% фільму займає комп’ютерна графіка.

За словами генерального продюсера Олексія Москаленка, реакція на фільм юних глядачів надихає: «Бо саме вони були нашими натхненниками і саме для них ми хотіли створити новий космічний світ, в який би вони далі бавилися. Наше майбутнє - це діти, про яких ми зняли фільм.  Я справді хочу, щоб український глядач знайшов у цьому фільмі глибші сенси, аніж їх видно на поверхні».

Нагадуємо, що команда фільму запустила соціальну ініціативу зі збору сміття #БоботПротиСміття, яку підтримали «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» та мережа супермаркетів «Сільпо».

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.