f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ОЛЕГ СЕНЦОВ ГОЛОДУЄ ВЖЕ 60 ДНІВ

12.07.2018

А ЗАВТРА, 13 ЛИПНЯ, У ОЛЕГА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З ЛІТОПИСУ ПОДІЙ

11 липня: Україна на наступному засіданні гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи в Мінську 25 липня очікуватиме від Росії офіційної відповіді на пропозицію передати 36 росіян в обмін на українських заручників Кремля. У списку, який Київ хоче обміняти, є Олег Сенцов.

11 липня: До дня народження Сенцова у мережі готують нову акцію підтримки. 13 липня Олегу виповнюється 42 роки.

9 липня: Президент Європейської Ради Дональд Туск закликав звільнити Олега Сенцова та інших бранців Кремля.

9 липня: Російська режисерка Єлизавета Стішова, яка отримала одну з нагород на 53-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, заявила, що передасть грошову премію (15 тисяч євро) рідним Олега Сенцова і Кирила Серебренникова.

8 липня: На Майдані Незалежності у Києві провели акцію #FreeSentsov. Близько сотні людей зібралися, щоб підтримати українського режисера

7 липня: Лідер українського хіп-хоп гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк згадав про політв'язня Олега Сенцова під час виступу на фестивалі Atlas Weekend у Києві.

7 липня: Альянс кіноакадемій країн Європи FAN of Europe звернувся до президента Росії Володимира Путіна з вимогою «показати людське обличчя» і негайно звільнити Олега Сенцова.

7 липня: Олег Сенцов написав листа акторці Риммі Зюбіній. Він розповів, що листи, за допомогою яких він може спілкуватися, дуже часто губляться. А якщо і надходять — то з затримкою. Також сказав, що почувається «не так добре, як може здатися деяким уповноваженим».

7 липня: В Одесі на Потьомкінських сходах провели флешмоб із запалюванням файєрів, вимагаючи звільнити українських політв'язнів, у тому числі Олега Сенцова (на фото)

Національний Корпус Одеса долучився до всеукраїнської акції в підтримку політв'язнів і зокрема Олега Сенцова.

✊️Ми солідаризуємося з усіма ув"язненими та репресованими українцями, які стали заручниками РФ.

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН