f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українську комедію "Я, Ти, Він, Вона" планують показати вже цьогоріч

07.07.2018

Під Києвом стартували зйомки нового повнометражного фільму студії "Квартал 95" - "Я, Ти, Він, Вона", прокат якої запланований до кінця цього року.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно

"Локації для зйомок заплановані в Києві та у Львові. Прокат фільму в кінотеатрах України запланований на 27 грудня цього року. Це ювілейна, десята за рахунком повнометражна картина виробництва студії "Квартал 95". Разом із Володимиром Зеленським відповідальність за проект ділить американець Девід Додсон, що працює в Голлівуді. Також в картині знімаються Євген Кошовий, Надя Дорофеєва, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Тамара Яценко", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у центрі комедії - подружня пара (Володимир Зеленський і Анастасія Коротка), яка переживає кризу сімейного життя. Уже подавши заяву на розлучення, колись закохані опиняються перед складним вибором. Суддя дає їм час на примирення, а також можливість нарешті виконати бажання одне одного, яких раніше вони боялися або соромилися, перебуваючи в шлюбі.

"Я, Ти, Він, Вона" - перша стрічка виробництва студії "Квартал 95", що створюється за підтримки Держкіно України.

"Я вдячний Держкіно за те, що воно підтримало наш проект. Ми все одно знімали би цю картину, але з його допомогою зможемо зробити більш якісне кіно. Головна ж наша мета - щоб українські фільми виглядали не гірше за голлівудські. І я сподіваюся, що наша нова картина це продемонструє", - сказав Володимир Зеленський.

 

Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.