f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Стрічку "Дякую" доповнять ще двома сюжетами й випустять у прокат

07.07.2018

Мінінформм планує створити триптих про Україну як країну можливостей. Для цього до короткометражки "Дякую" дознімуть ще два сюжети, і повний метр випустять у прокат.

Про це заявив на прес-конференції в Укрінформі держсекретар МІП Артем Біденко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас є задумка зробити триптих, оскільки "Дякую" - це короткометражка, 25 хвилин, - взяти ще дві країни і в результаті вийти на повний метр в стилі "Париж, я люблю тебе", щоб потім запустити його на великий екран. Звичайно, що це план вже наступного року", - сказав Біденко.

Він уточнив, що вже заплановані конкретні дві країни і навіть є сценарії.

Біденко також поінформував, що МІП має багато проектів щодо популяризації бренду Ukraine NOW. Така реклама вже з'явилася в Лондоні, до осені плануються ще кілька заходів за кордоном, зокрема у Нью-Йорку та Торонто.

"Задумка така, щоб все більше України було на закордон саме як країни цікавої, країни можливостей", - підкреслив Біденко.

Держсекретар МІП нагадав, що вже більше року в Україні триває велика кампанія щодо популяризації України у світі, відповідно ухвалений єдиний бренд Ukraine NOW.

"Паралельно ми запустили багато процесів зі створення інтелектуального продукту, який би міг продемонструвати Україну не тільки з точки зору конфліктних речей, які відбуваються, - війни, досить складного ходу реформ, але й з погляду України як цікавої країни для туристів, як мальовничої території, повної неочікуваних речей, які, приїхавши, можна побачити тут поруч. І ми почали реалізовувати концепцію "Україна можливостей", яка є в бренді Ukraine NOW. І одним з таких хороших проявів, тим, чим ми пишаємось, є стрічка "Дякую". Я презентував її у вишах в кількох містах України, в інших країнах. І, звичайно, враження аудиторії завжди було "Wow!". Нам аплодували, і це той продукт, який спонукає більше і більше розказувати про Україну назовні", - підкреслив Біденко.

 

Укрінформ.

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»