f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український кінопроект поїде на пітчинґ у Карлових Варах

27.06.2018

Проект української документальної стрічки "Панорама" кінокомпанії "МаГіКа-фільм" побореться за винагороду у 5000 євро на пітчинґу Docs in Progress 53 Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Про це Укрінформу повідомили у кінокомпанії "МаГіКа-фільм". 

"Повнометражна стрічка-портрет "Панорама" режисера та автора сценарію Юрія Шилова створюється на основі однойменного короткометражного фільму кінокомпанією "МаГіКа-фільм» (продюсери Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельніцина) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський) та німецькою компанією Boxee Media (продюсер Дірк Саймон)", - ідеться в повідомленні.

Головний герой картини - кіномеханік Валентин, який 44 роки працює у "Кінопанорамі", одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі виникає пожежа, і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

53 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах пройде з 29 червня до 7 липня 2018 року. 

Джерело: Укрінформ.
19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ