f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український кінопроект поїде на пітчинґ у Карлових Варах

27.06.2018

Проект української документальної стрічки "Панорама" кінокомпанії "МаГіКа-фільм" побореться за винагороду у 5000 євро на пітчинґу Docs in Progress 53 Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Про це Укрінформу повідомили у кінокомпанії "МаГіКа-фільм". 

"Повнометражна стрічка-портрет "Панорама" режисера та автора сценарію Юрія Шилова створюється на основі однойменного короткометражного фільму кінокомпанією "МаГіКа-фільм» (продюсери Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельніцина) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський) та німецькою компанією Boxee Media (продюсер Дірк Саймон)", - ідеться в повідомленні.

Головний герой картини - кіномеханік Валентин, який 44 роки працює у "Кінопанорамі", одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі виникає пожежа, і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

53 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах пройде з 29 червня до 7 липня 2018 року. 

Джерело: Укрінформ.
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.