f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українська прем’єра комедії «Герой мого часу» відбудеться на Одеському кінофестивалі

13.06.2018

Повнометражний дебют Тоні Ноябрьової – комедію «Герой мого часу» відібрано до конкурсної програми ОМКФ. Про це повідомили сьогодні на прес-конференції організатори фестивалю.

Фільм розповідає історію «маленької людини» – нашого сучасника, хлопця «з сусіднього двору», що живе у складному, суперечливому світі та намагається знайти сенс свого існування у великому місті. Головний герой приїжджає до столиці у пошуках щастя.

Участь у конкурсі ОМКФ -  важлива і дуже приємна новина для режисерки - Тоні Ноябрьової та виконавця головної ролі в фільмі - Євгена Бушмакіна, адже дебютна короткометражна стрічка Тоні - «День незалежності», в якій Євген також виконав головну роль, отримала Спеціальний диплом журі на ОМКФ в 2012 році.

«Для мене дуже важливо, що мій фільм бере участь в конкурсі Одеського фестивалю. Це хвилююча і відповідальна подія, адже саме на ньому я дебютувала зі своїм першим фільмом. Той теплий прийом фестивальної публіки, шість років тому, я дотепер згадую і, сподіваюся, що в цьому році ми знову зустрінемося і мій «Герой» знайде шлях до сердець глядачів і журі ОМКФ», - сказала режисер Тоня Ноябрьова.

Режисер: Тоня Ноябрьова
Сценарист: Тоня Ноябрьова
Оператор: Тато Котетішвілі
Продюсери: Анна Паленчук, Микола Конопелько
Кінокомпанія: Creative Boutique Films
У головній ролі: Євген Бушмакін
В ролях: Олег Шевцов, Василіса Фролова, Наталка Якимович, Олена Курта, Соня Забуга, Марина Шевченко та інші.

Інформацію надано "Кінокухня-Studio"