f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Тиждень українського кіно на підтримку Сенцова пройде у Києві

06.06.2018

7-12 червня у кінотеатрі українського кіно "Ліра" (Велика Житомирська, 40) відбудеться Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

 

"Кінотиждень, організований колегами Олега, має донести глядачам максимум інформації про його долю та про долю інших кремлівських заручників. Мусимо дати ще один поштовх суспільству до розуміння: Росія веде проти України жорстоку та підступну гібридну війну. Олег з цим не змирився. Він бореться", - йдеться в Мінкультури.

Як зазначається, сеанси супроводжуватимуть творчі групи фільмів, працюватиме фотозона. Благодійні кошти, зібрані на цих кінопоказах, будуть спрямовані на підтримку родини Олега Сенцова.

Розклад сеансів: 

Четвер, 7 червня. 18:00. Відкриття кінотижня. "Вірус А" (автори - діти прифронтової Авдіївки); "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова" (режисера Аскольд Куров); 20:00."Кіборги" (реж. Ахтем Сеітаблаєв).

П'ятниця, 8 червня. 18:00. "Осінні спогади" (реж. Алі Факхр Мусаві); 20:00. "Червоний" (реж. Заза Буадзе).

Субота, 9 червня. 15:00. "Хайтарма" (реж. Ахтем Сеітаблаєв); 17:00. "Гамер" (реж. Олег Сенцов); 19:00. "Гніздо горлиці" (реж. Тарас Ткаченко).

Понеділок, 11 червня. 18:00. "Цвітіння кульбаби" (реж. Олег Ігнатуша); 20:00. "Плем'я" (реж. Мирослав Слабошпицький).

Вівторок, 12 червня. 18:00 "Моя бабуся Фанні Каплан" (реж. Олена Дем'яненко).

Кінотиждень на підтримку Олега Сенцова відбувається за сприяння Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, ДП "Київкінофільм", кінотеатру українського кіно "Ліра", Об'єднання учасників АТО "Справедливість", проекту "Жовтий автобус".

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.