f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Найкращі фестивальні стрічки

06.06.2018

Із 14 до 18 червня в кінотеатрі «Київ» відбуватиметься другий фестиваль «Тиждень швейцарського кіно».

У програмі будуть представлені актуальні картини останніх років, відібрані на європейських фестивалях.

— «Тиждень швейцарського кіно» відкриває хуліганська комедія «Стрікер» (відчайдухи, які вибігають голими під час масових заходів — наприклад, на футбольних матчах). Головний герой стрічки — вчитель фізкультури, який планує позбутися фінансових проблем, зайнявшись тренуванням стрікерів. На фестивалі комедій у Лос-Анджелесі стрічка здобула премію за найкращий іншомовний фільм та режисуру. У Києві фільм представлять режисер та продюсер Пітер і Девід Луїзі.

Також у програмі на глядачів чекає феміністська драма «Божественний порядок» режисерки Петри Фольпе. До 1971 року Швейцарія залишалася останньою західною країною, де жінки не мали права голосу, — фільм розповість про боротьбу простих жінок проти дискримінації. «Божественний порядок» одержав чотири премії фестивалю в Трайбеці та три національних премії Swiss Film Prize.

Італо-швейцарська мелодрама «7 днів» Рікардо Колла присвячена парі, яка знайомиться під час приготування весілля друзів. Стрічку знімали проходили на Сицилії, де відбуваються основні події.

«Щоденник мого розуму» — психологічна драма про підлітка, який перед убивством своїх батьків записує свій план у щоденник і передає його своїй вчительці літератури. У головній ролі — зірка французького кіно, лауреат премії «Сезар» Фанні Ардан (на фото).

Мелодрама «Навколо Луїзи» спільного виробництва Швейцарії та Бельгії розповість про співачку, яка переосмислює своє життя після зустрічі з батьком, з яким вона не бачилася багато років.

«Тиждень швейцарського кіно» організований Посольством Швейцарії в Україні.

Газета: День
22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН