f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Найкращі фестивальні стрічки

06.06.2018

Із 14 до 18 червня в кінотеатрі «Київ» відбуватиметься другий фестиваль «Тиждень швейцарського кіно».

У програмі будуть представлені актуальні картини останніх років, відібрані на європейських фестивалях.

— «Тиждень швейцарського кіно» відкриває хуліганська комедія «Стрікер» (відчайдухи, які вибігають голими під час масових заходів — наприклад, на футбольних матчах). Головний герой стрічки — вчитель фізкультури, який планує позбутися фінансових проблем, зайнявшись тренуванням стрікерів. На фестивалі комедій у Лос-Анджелесі стрічка здобула премію за найкращий іншомовний фільм та режисуру. У Києві фільм представлять режисер та продюсер Пітер і Девід Луїзі.

Також у програмі на глядачів чекає феміністська драма «Божественний порядок» режисерки Петри Фольпе. До 1971 року Швейцарія залишалася останньою західною країною, де жінки не мали права голосу, — фільм розповість про боротьбу простих жінок проти дискримінації. «Божественний порядок» одержав чотири премії фестивалю в Трайбеці та три національних премії Swiss Film Prize.

Італо-швейцарська мелодрама «7 днів» Рікардо Колла присвячена парі, яка знайомиться під час приготування весілля друзів. Стрічку знімали проходили на Сицилії, де відбуваються основні події.

«Щоденник мого розуму» — психологічна драма про підлітка, який перед убивством своїх батьків записує свій план у щоденник і передає його своїй вчительці літератури. У головній ролі — зірка французького кіно, лауреат премії «Сезар» Фанні Ардан (на фото).

Мелодрама «Навколо Луїзи» спільного виробництва Швейцарії та Бельгії розповість про співачку, яка переосмислює своє життя після зустрічі з батьком, з яким вона не бачилася багато років.

«Тиждень швейцарського кіно» організований Посольством Швейцарії в Україні.

Газета: День
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.