f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі з 3 на 4 червня о 00:30 початок 20 сезону програми Арґумент-Кіно на телеканалі «1+1»

02.06.2018

 

Вночі з 3 на 4 червня о 00:30 початок 20 сезону програми «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1».

У цьому першому випуску йтиметься, окрім усього іншого, про кінотеатральні новинки. 

 Передусім про лавреата Ґран-прі Берлінського МКФ польську сатиричну драму Малґожати Шумовської «Обличчя/Рило». А ще, до 25-ї річниці появи фільму Стівена Спілберґа “Парк Юрського періоду”, про один із найочікуваніших блокбастерів року: п’яту частина історії про співіснування динозаврів та людей на одній планеті –  “Світ Юрського періоду 2” режисера Хуана Антоніо Байони. Також про підліткову драму Скота Спіра «Опівнічне сонце», британський документальний фільм «Земля: Один вражаючий день» та комедію Раджа Ґонзела про говіркого «Поліцейського пса».

В "Арґументі-Кіно" про фільм "Обличчя/Рило"

В "Арґументі-Кіно" про фільм "Світ Юрського періоду 2"

В "Арґументі-Кіно" про Оксану Мусієнко

Насамкінець у програмі – ювілейний портрет харизматичного актора Джоні Депа, а також телеесеї про американську кінозірку Анджеліну Джолі, українську режисерку й сценаристку анімаційного кіна Ярославу Руденко-Шведову, авторку серії фільмів «Про пригоди Котигорошка та його друзів», про російського режисера й актора Віктора Арістова, видатну українську кінознавчиню Оксану Мусієнко та знамениті фільми «Обличчя» Джона Касаветіса й «Космічна Одіссея» Стенлі Кубрика.

Арґумент-Кіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.