f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» покаже фільм «Будинок ''Слово''»

16.05.2018

17 травня на каналі «Україна» відбудеться телевізійна прем'єра документального фільму Тараса Томенка «Будинок "Слово"».

Про це повідомляє прес-служба каналу.

Нагадаємо, стрічка присвячена трагічній долі української інтелігенції 30-х років минулого століття. В ній розповідається про знищення мистецького руху, що виник у 20-30-х роках у Харкові. Одна з головних сюжетних ліній фільму присвячена долі Миколи Хвильового, який вчинив самогубство.

Зазначено, що у роботі над фільмом автори «Будинку "Слово"» використовували лише документальні матеріали, фотографії та кінозйомку, яку вдалося дістати з архівів СБУ, інститутів та університетів, недоступну раніше для широкого глядача.

Фільм було створено компанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У грудні Держкіно уклало з компанією контракт про надання державної фінансової підтримки художньому фільму. Сума підтримки картини становить 30,2 млн грн. і є половиною від загальної вартості виробництва. 

У широкий український прокат фільм вийшов 9 листопада. Світова прем'єра «Будинку "Слово"» пройшла у рамках 33-го Варшавського кінофестивалю.

Дистриб’ютором в Україні стала компанія «Артхаус Трафік».

В ефірі каналу «Україна» документальний фільм «Будинок «Слово» вийде в четвер, 17 травня о 24:00.

 

«Детектор медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.