f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

В Україні завершили зйомки фільму про Малевича

02.05.2018

Компанія Fresh Production Group представила Держкіно завершений документальний фільм "Малевич" (робоча назва "Чорний квадрат").

Про це повідомляє прес-служба Держкіно

 

"Картина розповідає про життя і творчість одного із найвідоміших художників ХХ ст. Казимира Малевича та його вплив на світову культуру. Основна ідея фільму - розповісти про зв'язок художника з Україною та його повернення до Києва наприкінці 1920-х років. Цікаво, що у ході роботи над фільмом стали відомі нові факти щодо народження Казимира Малевича у Києві. На широкі екрани стрічка вийде наступного року, до річниці з дня народження Казимира Малевича (художник народився 23 лютого 1879 року в Києві - ред.)", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що спільне виробництво фільму здійснили Україна та Італія. Зйомки відбувалися в Україні, Польщі, Білорусі, США та РФ. У фільмі використані матеріали багатьох архівів та музеїв, як українських, так й іноземних. 

Режисура - Володимир Луцький за участі Ігоря Малахова, сценарій - Тетяна Філевська. Продюсери - Олег Щербина, Юлія Чернявська, Євген  та Ольга Захарови, Андреа Ман'яні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо і Кіара Барбо.

Проект картини став одним з переможців дев'ятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка проекту - 2,357 млн грн. при загальній вартості виробництва 3,72 млн грн.

 

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.