f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Прем'єра документального фільму "Перехрестя "Балу" відбудеться 24 квітня

22.04.2018

У київському кінотеатрі "Жовтень" 24 квітня відбудеться прем’єра повнометражного документального фільму "Перехрестя "Балу" про збройний конфлікт на Донбасі. 

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

У центрі картини – долі чотирьох українських воїнів, які разом з іншими бійцями тримали оборону на сумнозвісному блокпості "Балу". Стратегічне перехрестя стало точкою зіткнення світоглядів, характерів та інтересів. Люди мирних професій змушені були швидко опанувати військову майстерність, щоб вижити на перехресті "Балу" і не збожеволіти.

Проект документального фільму "Перехрестя "Балу" режисера Євгена Коваленка став одним з переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Сценарій написав Георгій Спасокукоцький, продюсер Олександр Дріз.

Читайте також: Кінопремія "Золота дзига" назвала переможців

У зйомках, які проходили у різних містах країни, взяли участь захисники блокпосту "Балу", військовослужбовці 11-го батальйону територіальної оборони, 128-ої гірсько-піхотної бригади, 30-ої бригади ЗСУ, оперативно-бойової прикордонної комендатури "Могилів-Подільський" Держприкордонслужби.

Картина створена Міжнародним продюсерським центром "Фор-Пост" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

 

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.