f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

KISFF-2018 презентує Каннський "Двотижневик режисерів"

17.04.2018

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) презентує вибрані короткометражні фільми з програми "Двотижневик режисерів" МКФ у Каннах. 

Про це повідомляє прес-служба KISFF

"До програми увійшли стрічки "Тіхуанські історії", "Рот", "Копа-Лока" про покинутий літній курорт у Греції, "Шипи, пустища" про Революцію гвоздик, "Мій тягар" - мюзикл, в якому співробітники торгового центру намагаються побороти нудьгу та екзистенційну тривогу за допомогою веселих композицій", - інформують в KISFF. 

Як зазначається, куратор програми Лоуренс Реймонд особисто представить програму в Києві.

"Щорічно наша команда обирає близько 10 фільмів з усього світу, тому називати їх "найкращими" було б недоречно, проте вони безперечно демонструють розмаїття, амбіції, самобутні стилі авторів, із якими ми залюбки знайомимося та знайомимо наших глядачів", - сказала куратор. 

KISFF-2018 відбудеться 25-29 квітня. 

 

Головне фото: фільм "Тіхуанські історії". Фото: kisff.org

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.