f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Помер видатний художник-постановник українського театру та кіно Едуард Колесов

10.04.2018

Видатний художник-постановник українського театру та кіно Едуард Колесов помер 7 квітня. Про це повідомляється на його сторінці у Facebook.

«Сьогодні, 7.04.2018 від нас пішов дорогою тато, чоловік, дідусь, тесть, свекор, брат, дядько, Художник з великої літери, поет, один з основоположників українського телебачення, майстер на всі руки і просто чудова людина Едуард Олександрович Колесов», - сказано в повідомленні.

Едуард Олександрович Колесов народився 4 жовтня 1936 року в Києві. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова (1964). Працював в галузі кіно, театрального мистецтва, графіки.

Оформляв кінофільми «Останній довід королів», «Злочин з багатьма невідомими», «Пастка», «Острів кохання» (1982-96). Також відомий як ілюстратор дитячих книжок видавництва «Веселка». Був членом Національної Спілки художників України.

 

Джерело: Детектор медіа.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.