f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Своє кіно-2: сценарії прийматимуть до 25 березня

13.03.2018

Другий конкурс сценаріїв "Своє кіно-2" шукає сценарії до короткометражних фільмів про історії успіху, що надихають. 

Про це повідомляє прес-служба Держкіно. 

 

"До участі у конкурсі запрошуються всі охочі незалежно від фаху та досвіду. Головне - цікава життєствердна кінематографічна ідея та відповідність регламенту конкурсу. Дедлайн подачі конкурсних робіт - 25 березня 2018 року (включно). Переможці отримають авторську винагороду розміром 10 000 гривень, а головне – можливість екранізації свого сценарію", - ідеться в повідомленні.

Умови участі та детальна інформація про конкурс - на сайті www.kinoua.org

На конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько 3-ох хвилин.

Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, повинна мотивувати до дії і надихати.

Фіналісти I туру конкурсу отримають дипломи фіналістів. Переможці ІІ туру – переможці конкурсу, автори 10-ох сценаріїв-переможців – отримають від організаторів конкурсу авторську винагороду за сценарії розміром 10 000 гривень.

За сценаріями-переможцями конкурсу планують зняти фільми, що увійдуть у добірку проекту "Дивись українське – твори своє майбутнє!", для подальшої демонстрації на широких екранах кінотеатрів країни.

За результатами першого конкурсу сценаріїв "Своє кіно" (2016-2017 рр.) було обрано 20 найкращих сценаріїв проекту і з квітня 2017 року розпочався підготовчий та знімальний процес фільмів добірки проекту "Дивись українське – твори своє майбутнє!". Вже відзнято 14 фільмів першого сезону, а з 7 грудня 2017 року у ротацію українських кінотеатрів було запущено перших 6 фільмів проекту.

 

Джерело: Укрінформ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.