f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

14 березня відбудеться майстер-клас на тему «Більше за слова: текстовий супровід фільму»

13.03.2018

Вже завтра - 14-го березня -  о 19:00 перекладачка та редакторка Катерина Поправка проведе майстер-клас на тему «Більше за слова: текстовий супровід фільму»

Катерина Поправка як письмова та усна перекладачка співпрацює з такими кінофестивалями, як Одеський міжнародний кінофестиваль, Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86" та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Також Катерина - редакторка та коректорка фестивальних каталогів.  Основні робочі мови - англійська та українська.

Розмова йтиме про те, чому супровідні тексти до фільму важливі, як вони створюють уявлення про фільм і чому їх треба обов'язково перечитувати вголос – на справжніх прикладах з українського кінопростору.   

Дуже часто супровідні тексти до фільму з’являються в останній момент: за кілька годин до дедлайну на подачу до потрібного фестивалю. І, здається, написати їх легко і швидко. Проте з редакторської точки зору, доволі часто такі тексти – просто artistic pieces of shit. Що зробити, щоб такого не трапилося з вами?  

Поговоримо про супровідні тексти до фільму: анотації, синопсиси, слогани, біографії авторів та інші описові тексти, яких потребують і фестивалі, і дистриб’ютори.

Як працювати з цими жанрами, чим вони відрізняються і чого потребують; до якої  аудиторії апелюють і як можуть вибудовувати очікування щодо  вашого фільму.  І головне – як не довести свого редактора і читача до нервового зриву, а навпаки заохотити подивитися фільм.

КІНОСЕРЕДА обіцяє бути цікавою, тож, не зважайте на сніг у березні та завітайте послухати про текст, що більший слова!

 

Де: Port creative hub, Набережно-Хрещатицька, 10-а
Коли: 19:00
Вхід: 100 грн 

Реєстрація: https://goo.gl/forms/KgpJBEBlNaGrm3yt1  
Офіційна інформація.
22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН