f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Брюсселі покажуть легендарних «Кіборгів»

10.03.2018

У Брюсселі відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають» українського режисера Ахтема Сеїтаблаєва.

Показ відбудеться 19 березня за участю та під патронатом міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Як очікується, показ також відвідають депутати Європарламенту, зокрема голова делегації ЄП до комітету парламентської асоціації ЄС-Україна Даріуш Розаті, інші європейські політики, дипломати, численні представники української громади у Бельгії, а також пересічним європейцям, яким не байдужа доля України.

 

Як раніше повідомяло агентство, фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги" Міністерство інформаційної політики спільно з МЗС України та українською парламентською делегацією планує показати у більшості європейських столиць.

 

Джерело: Укрінформ.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ