f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кінотеатр «Жовтень» покаже «Три білборди під Еббінґом, Міссурі» мовою оригіналу

08.03.2018

У столичному кінотеатрі «Жовтень» 17-18 березня пройдуть покази стрічки «Три білборди під Еббінґом, Міссурі», що завоювала дві премії «Оскар» – за головну жіночу та другорядну чоловічу ролі.

Драма «Три білборди під Еббінґом, Міссурі» ірландського режисера Мартіна Макдони розповідає про Мілдред Гейз, яка не може пробачити поліцейським зі свого невеликого містечка те, що вони не розслідують вбивство її зґвалтованої доньки. Мілдред використовує три білборди, що розташовані на в'їзді до міста, аби змусити правоохоронців діяти активніше.

Фільм «Три білборди під Еббінґом, Міссурі» був номінований на цьогорічний «Оскар» у шести номінаціях: «Кращий фільм», «Краща акторка», «Кращий актор другого плану», «Кращий монтаж», «Кращий оригінальний сценарій» і «Кращий саундтрек». Золоті статуетки в результати дісталися виконавиці головній ролі Френсіс МакДорманд та виконавцю ролі другого плану Сему Роквеллу.

Сценарій стрічки «Три білборди під Еббінґом, Міссурі» було визнано найкращим на Венеціанському кінофестивалі. Фільм отримав чотири премії «Золотий глобус» за кращу драму, кращий сценарій, кращу головну жіночу роль та кращу чоловічу роль другого плану. А також п'ять премій BAFTA: кращий фільм, кращий британській фільм, сценарій, головна жіноча та другорядна чоловіча ролі.  

В український прокат стрічка не виходила, але була показана в рамках американського кінофестивалю «Незалежність».

 

Джерело: Детектор медіа.