f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Дніпрі презентували фільм-інтерв’ю про Майдан

03.03.2018

Дніпровці створили фільм-інтерв’ю «Обличчя дніпровського Майдану», прем’єра якого відбулася у залі Дніпропетровської ОДА. У стрічці – інтерв’ю понад 20 учасників Революції Гідності.

Подивитися прийшли й просто небайдужі громадяни, й самі герої проекту, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вирішили створити фільм зі спогадів учасників Революції Гідності, поки спомини свіжі та гострі. У фільмі немає авторської оцінки, закадрового тексту або висновків. Наша мета – дізнатися про мотиви участі різних людей в Майдані, показати їх емоції, почуття», - розповіла продюсер та співавтор фільму Наталя Хазан.

За словами Ольга Владимирової - співавтора стрічки - Євромайдан об’єднав багато людей, але чимало учасників залишилося за кадром. «Тож, знімемо продовження», - сказала вона.

У головних ролях – понад 20 людей, які «пройшли» Майдан. Формат стрічки – інтерв’ю. За словами співавторів, героїв обирали різного віку, професій та досвіду, аби більш повно показати враження від Революції Гідності. Наймолодший учасник стрічки – 12-річна дівчинка. На Майдані стояла з батьками. На той час їй було вісім. Найстаршому герою – понад 70.

Джерело: День
Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»