f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вийшов перший трейлер фільму за "Ворошиловградом" Жадана

02.03.2018

У Мережу виклали перший трейлер нового українського фільму «Дике поле», знятого за романом українського письменника Сергія Жадана «Ворошиловград».

Про це повідомляє itc.ua,

 

 

 

«Дике поле» – це фільм в жанрі драми. За сюжетом, Герман (історик за освітою та політичний експерт за даними на візитівці) повертається до міста свого дитинства, аби провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Натомість йому доведеться зариматися у цьому неназваному місті надовго - його брат зник, на його бізнес зазіхають місцеві мафіозі, а давні друзі мають якісь дивні справи. Тож Герман має вирішити, чи спробувати розплутати ситуацію на малій батьківщині, чи то кинути все і повернутися додому.

Режисером стрічки «Дике поле» став Ярослав Лодигін. Над сценарієм працювала драматург Наталя Ворожбит. У фільмі зіграли Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та інші. 

В епізодичній ролі можна буде побачити й власне Сергія Жадана. Зйомки проходили у Старобільську на Луганщині та в Києві і завершилися у вересні 2017 року.

У широкий прокат в Україні фільм «Дике поле» вийде 8 листопада 2018 року. Перед цим заплановано прем’єру стрічки на українських та міжнародних фестивалях.

 

Фото facebook.com/voroshilovgradfilm

Джерело: Укрінформ

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»