f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Організатори фестивалю кіномедіа проведуть ще дві події

27.02.2018

Організатори фестивалю кіномедіа проведуть ще дві події: "Ніч кіно" у Києві та «Lviv Media Café» у Львові.

 

Ніч Кіно Від Фестивалю "КІНОМЕДІА"

 

9 березня  о 22:00 у кінотеатрі «Україна» (вул. Городецького, 5, м.Київ) відбудеться традиційна Kinomedia movie night – 8 годин фільмів про журналістику із доробку світового кінематографу.

У програмі заходу стрічки «Грошова пастка» (2016), «Життя» (2015), «Кріт» (2013), «Межа очікування» (2017) та смаколики нашим нічним кіноманам ;)

 

 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
https://goo.gl/forms/ZxNBO2AWinp8JFjO2

Слідкуйте за новинами на FB-сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/178792436070185/

 

 

Медіамайстерня «Lviv Media Café»:

       «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку».

 

16 та 17 березня у Львові у рамках кінофестивалю короткометражних фільмів про роль медіа «Кіномедіа» відбудеться традиційна журналістська майстерня у популярному форматі world cafe. Тема майстерні – «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку».

 

Lviv Media Café – це унікальне поєднання майстер-класів, брейнстормінгів, групових активностей за  участі відомих українських громадських активістів, знаних журналістів, провідних фахівців із медіа комунікацій, медіа-тренерів. За результатами учасники навчаться планувати  просування свого проекту у соціальних мережах та підготують перший проект такого плану. В рамках інтенсиву будуть розкриті такі теми:

  • Якою повинна бути візуалізація ідеї та з чого потрібно почати;

  • Як не зламатись та не втратити ідею під впливом негативних коментарів;

  • Як знайти свою цільову аудиторію;

  • Як використовувати Інтернет-платформи на свою користь;

  • Чому треба говорити у соцмережах та як це робити;

  • Як створити правильне відео для соціальних мереж та в чому головні переваги відеоконтенту.

 

До участі у медіамайстерні «Lviv Media Café» запрошуються як індивідуальні учасники, так і команди, які обов’язково повинні:

  • бути студентами І-IV курсів або магістрами,

  • бути ініціаторами, авторами чи активістами проектів розвитку, що мають важливу соціальну місію,

  • оформити реєстраційну заявку до 4 березня за посиланням https://goo.gl/forms/9CYjyeXbcYw21wzX2

 

Проекти та ідеї можуть бути направлені на благодійність; покращення існування студентської громади; вдосконалення екологічної ситуації в країні та конкретних містах; розвиток маленьких містечок та сіл; допомогу незахищеним верствам населення; захист та підтримку ЛГБТ руху в країні; підвищення якості життя жителів України; поводження з відходами, тощо.

 

Також учасники повинні мати з собою одну з опцій: власний ноутбук, нетбук, планшет чи смартфон для виконання практичних завдань. Доступ до Інтернету буде забезпечений в місці проведення тренінгу.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Участь у медіамайстерні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами, обідом та проживанням. Відшкодування проїзду учасникам відбуватиметься на підставі квитків.

Дата проведення Lviv Media Cafe – 16-17 березня 2018 року (м. Львів)

 

Найкращі проектні роботи братимуть участь

у конкурсній частині цьогорічного фестивалю «Кіномедіа»


«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!». Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). Інформаційні  партнери фестивалю:  Детектор медіа, uFest.in.ua, ГУРТ, CinemaHall, Експеримент, Режисер.Орг, ФРІ, Today.kiev.ua, НСКУ,  НАШ КИЕВ, Бюро Української Кіножурналістики (БУК), Радіо Аристократи.

 

Офіційна інформація.

 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.